Адміністрація Трампа найжорсткіша до Росії з часів Рейгана – Хейлі

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що Росія не є другом Сполученим Штатам Америки – і Білий дім поводиться з Кремлем жорстко.

Адміністрація Трампа найжорсткіша до Росії з часів Рейгана – Хейлі
3 Лютого 2018 16:29Новини

Про це Хейлі сказала на зустрічі республіканців на курорті, передає Українська правда із посиланням на Fox News.

«Росія не є нашим другом», – заявила Хейлі.

«Можливо, є деякі моменти, над якими ми можемо з ними працювати, і ми повинні робити це там, де ми можемо. Але Росія … не буде нашим другом, доки їхня влада керуватиметься тими цінностями, що й нині, і доки вона так поводитиметься на міжнародній арені» – заявила постпред США при ООН.

Хейлі навела кілька прикладів, які говорять про те, що Адміністрація президента Дональда Трампа жорстко налаштована щодо Росії, зокрема, направила зброю в Україну, завдала військового удару по російських союзниках у Сирії, вислала російських дипломатів із США.

«Це факт: у минулому році ця адміністрація була до Росії жорсткіша за будь-яку американська адміністрація з часів Рональда Рейгана», – сказала вона під оплески.

«Я не уявляю, чого Росія очікувала від американських виборів, але маю сказати, що вони не ощасливлені ходом подій», – додала Хейлі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.