9-футового алігатора з людським тілом в щелепах спіймали у Флориді

У вівторок, 7 червня, спіймали 9-футового алігатора з людським тілом в щелепах. Судмедекспертиза встановила, що в його шлунку знаходилися людські рештки.

1366612019-alligator
12 Червня 2016 12:29Новини

«Минулої ночі, приблизно о 8:30 годині вечора, працівник служби з вилову тварин зловив і убив 9-футового алігатора», – розповів сержант Гері Гросс (Gary Gross) з Департаменту поліції Лейкленд (Lakeland Police Department). – «Вранці судмедекспертиза оглянула вміст шлунка тварини. Вони виявили людські рештки, які відповідають відсутнім частинам тіла». Про це повідомляє видання Ukranian People.

У вівторок вдень, свідок подзвонив в 911. Він повідомив, що він бачив алігатора з мертвим тілом в зубах в озері Хантер (Lake Hunter) в Лейкленді, Флорида (Lakeland, Florida). «У мене тут труп в озері. І, здається, алігатор намагається затягнути його під воду», – сказав свідок.

Сержант Гросс сказав, що рептилія виплюнула тіло незабаром після того, як поліція прибула на місце події. «Він кілька разів перевернувся у воді, а потім відпустив тіло і поплив», – сказав сержант.

Поліція дістала тіло, а звіролови – зловили алігатора. Вміст його шлунка досліджували в середу, 8 червня. Причина смерті потерпілого, білого чоловіка, тіло якого перебувало у воді «більш ніж один день» все ще розслідується. «Ми все ще визначаємо спосіб або причину смерті. Ускладнюють роботу частини тіла, які відсутні або розклалися через воду», – пояснює Гросс. Ми завершили аутопсію, але чекати результатів звіту по токсикології можна до одного місяця. Хоча в районі і немає ніяких відкритих справ з приводу зниклих без вісті осіб, Гросс заявляє, що поліції вдалося знайти кілька елементів, які можуть мати відношення до справи.

«Біля пірсу ми знайшли рюкзак. Навколо озера виявили інші предмети, такі, як сорочка, але поки невідомо, чи пов’язані вони з цією справою», – сказав Гросс. – «Люди часто ловлять тут рибу, і також вони часто забувають свої речі».

Алігатори – звичайна справа на озері Хантер, і за ними поки не помічали особливою агресії. «Не можна з абсолютною впевненість назвати їх агресивними, тому що наші крокодили, як відомо, гріються на березі», говорить Гросс. – «Якщо ж ви починаєте вести себе з ними агресивно – чекайте, що вони відплатять вам тим же». Алігатори можуть бути більш агресивними під час їх шлюбного сезону, який триває з квітня до кінця червня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.