17 листопада депутати встановили новий рекорд за відвідуваністю ВР

Журналісти знову стали свідками, як «трудяться» наші парламентарі на робочих місцях під куполом Верховної Ради. Судячи з того, скільки депутатів були присутні у ВР, 17 листопада, тиждень виявився важким і далеко не всі змогли дотягти до п’ятниці.

17 листопада депутати встановили новий рекорд за відвідуваністю ВР
18 Листопада 2017 12:43Новини

Цікаві фото опублікували в Twitter руху «Чесно», повідомляє ZIK.

«Робоча п’ятниця в Верховній Раді. 13:30, 17 листопада 2017 року. А ви працюєте в цей час?», – написав автор посту. Не дивлячись на робочий день та пленарне засідання, в залі народних обранців – на пальцях перерахувати можна.

Українці, звісно ж, не обійшли повз цього неподобства та висловили свій гнів у мережі. »Бл*ха, они там просто для присутствия, х*й кто там работает, играются телефонами, планшетами». «Виродки, стільки отримувати за те, що сидять ж..ми і тикають кнопки при голосуванні. Так ще й прогулюють. Скільки можна так безсовісно працювати, козли».

Нещодавно народні обранці поросили підняти їм зарплатні. Однак за що платити депутатам, якщо вони не ходять на роботу? У жовтні цього року наші парламентарі побили новий рекорд з прогулів на засіданнях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.