10 мігрантів отримала вирок за штурм угорського кордону

Угорський суд засудив 10 мігрантів на строк від 1 до 3 років в'язниці за незаконний перетин кордону під час заворушень у вересні 2015 року.

ECDB744B-1E7A-4997-80CF-BF0D97809B12_cx0_cy2_cw0_mw1024_s_n_r1
2 Липня 2016 9:18Новини

Про це повідомляє Reuters.

«Угорський суд у п’ятницю засудив 10 мігрантів до тюремного ув’язнення за незаконний перетин кордону під час заворушень у вересні 2015 року, після того, як Угорщина побудувала паркан, щоб убезпечити свою кордон із Сербією», – йдеться в повідомленні.

Дев’ять з мігрантів були засуджені до року в’язниці, але їх звільнили одразу ж, оскільки за розсудом судді їх терміни були знижені на дві третини і компенсувалися часом, який з вересня мігранти відбули в ув’язненні під слідством.

Ще один засуджений залишився за ґратами, отримавши трирічний термін за інструктування бунтівників через гучномовець.

Відомо, що більшість засуджених є громадянами Сирії, які з сотнями інших мігрантів 16 вересня штурмували угорський кордон із Сербією. Інцидент стався через кілька днів після того, як парламент Угорщини прийняв закон, згідно з яким незаконний перетин кордону карається тюремним ув’язненням терміном від 1 до 5 років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.