Життя в Північній Кореї крізь об’єктив камери

Північна Корея – одна з найбільш закритих та ізольованих країн у світі. Тим не менш, щороку її відвідує дедалі більше туристів.

Життя в Північній Кореї крізь об’єктив камери
23 Лютого 2017 8:17Мультимедіа

2016 року фотограф Рафаель Олів’є замовив екскурсію Пхеньяном, під час якої зняв свої чудові кадри. Про це пише Інформаційний акцент.

«Перше слово, яке спадає на думку – жах», – описує він загальну атмосферу міста.

Хоча в Пхеньяні мешкають близько 3 мільйонів осіб, вулиці – напівпорожні. З гучномовців лунає драматична музика.

У порожньому центрі міста грає драматчна музика

Нагадування про репресивний і тоталітарний режим Північної Кореї можна побачити всюди. На кожному розі встановлені портрети й статуї, що зображують династію Кімів, до яких потрібно ставитися з повагою.

Будинки в Пхеньяні пофрабовані у кольори великодніх яєць. Під час корейської війни американські бомби фактично зрівняли столицю із землею. Архітектуру міста почали відновлювати лише 1953 року.

Батько-засновник країни Кім Ир Сен задумав новий Пхеньян як «великий сад архітектури чучхе». Чучхе – державна ідеологія «соціалізму з опорою на власні сили».

Готель «Рюґен» почали будувати 1987 року

Пхеньянський льодовий палац

Міжнародний будинок кіно розташований на околицях

«Дуже несподіваним боком Північної Кореї є те, якою справжньою, простою людяною вона здається, особливо в порівнянні з тим, як її малюють міжнародні ЗМІ. Виявляється, люди тут люблять співати, сміятися і проводити час з сім’єю і друзями», – зазначає фотограф.

Він також звернув увагу на те, як мало тут людей зі смартфонами – частково через те, що в Північній Кореї обмежений доступ до Інтернету.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.