Закупівлі на 2,5 млрд: у Порошенка показали нові зразки військового одягу

Наступного року фінансування закупівель речового забезпечення Збройних сил буде збільшено й складе 2,5 мільярда гривень.

Закупівлі на 2,5 млрд: у Порошенка показали нові зразки військового одягу
23 Грудня 2016 18:41Мультимедіа

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник президента Юрій Бірюков, пише Еспресо.

За його словами, в плані закупівель на наступний рік: три типи берців (літні, демісезонні, зимові) і зимові бахіли; чотири типи головних уборів (кепка-мазепинка, панама, підшоломник, шапка); три типи рукавиць (літні тактичні, демісезонні, зимові); флісовий костюм-утеплювач (у цьому році тільки куртки, а наступного – куртки і штани).

Також у планах є три типи натільної білизни (футболка і труси, демісезонні, зимові); три типу шарфів-труб (флісовий зимовий, літній, протимоскітний); окуляри-маска зі змінними лінзами; наколінники і налокітники; рюкзак і транспортний баул.

«Ось все це зазначене стоїть вже у планах закупівель 2017 року з цифрами, які вимірюються десятками й сотнями тисяч», – написав Бірюков.

Також він навів деякі цифри планів закупівель на наступний рік: розвантажувальна поясна система – 30 тис. штук; підсумки для гранат – тисячі; підсумки для автоматних магазинів – десятки тисяч; підсумки для аптечки індивідуальної – десятки тисяч.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.