Як виглядає наше планета через камеру iPhone: вражаюче відео

За останні кілька років компанія Apple показала багато цікавого у рекламній кампанії «Знято на iPhone». Однак останній ролик справді дивує!

Як виглядає наше планета через камеру iPhone: вражаюче відео
11 Червня 2017 22:22Мультимедіа

Нове відео під назвою «Земля» відрізняється тим, що до нього долучився астроном Карл Саган. Він зачитує уривок з книги «Блакитна точка» поки на екрані з’являється нарізка з роликів, знятих на iPhone у різних куточках світу.

«Земля – це дуже маленька сцена на великій космічній арені. В нашій безвісті, у всій цій неосяжності немає ні натяку на те, що звідки-небудь може прийти допомога, щоб врятувати нас від самих себе. Земля – єдиний відомий світ, на якому є життя. Немає місця, щонайменше найближчому майбутньому, куди наші види могли б мігрувати. Подобається нам це чи ні, Земля – це місце, де ми знаходимося на даний момент», – каже Саган.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]mail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.