Вийшов перший тізер восьмого епізоду «Зоряних воєн»

Режисером нової частини є Райан Джонсон, який зняв картини кілька епізодів серіалу Breaking Bad.

Вийшов перший тізер восьмого епізоду «Зоряних воєн»
15 Квітня 2017 22:19Мультимедіа

Компанія Lucasfilm презентувала перший тізер нової – восьмої – частини епопеї «Зоряні війни». Як зазначається, ролик представили у рамках фестивалю Star Wars Celebration, що проходить у місті Орландо (США) з 13 по 16 квітня. Про це повідомляє Zaxid.net.

Фільм під назвою «Останні джедаї» продовжить події сьомого епізоду, в якому нова акторка космічної саги Рей зустрілася з Люком Скайуокером.

Режисером нової частини епопеї виступив Райан Джонсон, який зняв картини «Петля Часу» і кілька епізодів серіалу «Пуститися берега» (Breaking Bad). У головних ролях знімалися Дейзі Рідлі, Марк Хемміл, Адам Драйвер, Оскар Айзек і Джон Бойега.

У фільмі також знялася 60-річна актриса Кері Фішер, яка 27 грудня 2016 року померла після перенесеного серцевого нападу. Вона взяла участь у кількох сценах в липні 2016 року, коли грала роль принцеси Леї Органи.

В український прокат «Зоряні війни: Останні джедаї» вийде 14 грудня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.