Військовослужбовці-жінки та обкатка танком

Продовжуються тренування в навчальному центрі ДШВ. Обкатка танком - надає впевненість у власних діях та зброї.

Військовослужбовці-жінки та обкатка танком
11 Лютого 2018 18:14Мультимедіа

Для психологічної стійкості та готовності десантників діяти в різних видах бою, в начальному центрі ДШВ відпрацьовується вправа обкатка танком. Про це пише INTV.

Під час відпрацювання даної вправи, інструкторами застосовуються різні піротехнічні засоби та холості набої, створюються умови максимально наближені до бойових.

Короткими перебіжками, десантник ховається в окоп, пропускає над собою сталевого велетня та вражає кумулятивною гранатою силове відділення бойової машини.

А після вибуху гранати – необхідно автоматною чергою знищити ворожий екіпаж.
За словами керівника занять, дана вправа є важливим елементом індивідуальної підготовки військовослужбовців. Адже проходячи обкатку танком, вони розвивають психологічну впевненість у власних діях та зброї під час наближення бронетехніки.

До речі, того дня серед військовослужбовців, які пройшли обкатку танком, також були і представниці прекрасної статі. Військовослужбовці-жінки діяли на рівні з чоловіками, показавши не погані результати.

Прес-служба навчального центру ДШВ, Генеральний штаб ЗСУ

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.