Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото

24-річний український фотограф Сергій Мельниченко веде хроніку закулісного життя хостес-клубу в Китаї. Його новий фотопроект Behind the Scenes розкриває завісу таємниці нічних буднів працівниць закладу.

Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото
23 Травня 2017 23:14Мультимедіа

Сергій Мельниченко народився і виріс в Миколаєві, де і почав фотографувати. Ось уже два роки він живе в китайському місті Ченду – адміністративному центрі провінції Січуань в Південно-Західному Китаї. Про це пише Максимум.фм.

Працюючи в нічному клубі танцюристом, він не зміг забути про своє захоплення фотографією і почав фіксувати те, що відбувається навколо на камеру.

Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168684
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168683
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168685
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168687

«Трансвестити, дівчата, які купаються в коритах з пивом, п’яні артисти, ще більш п’яні відвідувачі – все це клуб. Клуб, у якому я працюю. У 2015-му я приїхав працювати в Китай танцюристом. Кілька останніх місяців ми з колективом танцюємо в китайському клубі, який більше схожий на величезний бар зі сценою, бо з відвідувачів тут ніхто не танцює» ,– розповідає Сергій.

Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168686

Одного разу я усвідомив, як багато всього крутого тут відбувається, і почав щодня носити в клуб камеру. Так і з’явилася ця серія. Behind the Scenes – це зворотна, невидима сторона таких клубів, атмосфера, частиною якої я став. У цьому закуліссі бурлеску більше, ніж на сцені, тут концентрація сексуальних флюїдів щільніша за кисець. Тут немає ніякої фальші – це ж не сцена, це їхнє повсякденне життя, наше життя, точніше, моє.

Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168688
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168690
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168691

Фотограф додає, що дівчата на зйомку реагують по-різному: «іноді вони люблять самі позувати, торкнутися один одної на камеру, покривлятися, а іноді ламаною англійською посилають. Кажуть, що за зйомку їм потрібно платити. Спочатку я думав, що це жарти такі, але потім, коли мені почав говорити про це і охоронець, я зрозумів, що вони не жартують. Але, зрозуміло, я нічого їм не плачу – я такий же артист, як і вони. Щоправда, вони не тільки артисти, але й дівчатка, які п’ють з клієнтами за гроші».

Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168694
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168692
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168693
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168696
Український фотограф показав таємне життя нічних клубів Китаю: вражаючі фото - фото 168697

Сергій Мельниченко народився в Миколаєві, живе і працює в Ченду, КНР. Переможець конкурсу Photographer Of The Year 2012 у номінації «Найкраща серія» (Київ, Україна), номінант премії PinchukArtCentre 2015. Виставлявся в Швеції, Україні, Словаччині, Аргентині, Польщі, США, Великобританії, Чехії, Португалії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.