Учасники Анімаційної школи у Львові презентували створений мультик

Діти займалися в школі анімації від 16 червня.

risovanie
1 Липня 2016 15:39Мультимедіа

Учора, 30 червня, учасники Анімаційної школи, яку організували дитячі клуби Шевченківського району Львова, презентували створений на заняттях мультик. Про це повідомляє Львівська газета з посиланням на Управління молоді, сім’ї та спорту м.Львова.


Нагадаємо, дитячі клуби Шевченківського район розпочали «Анімаційну школу» 16 червня.

Безкоштовні заняття відбувалися в клубі «Сонечко» (вул. Гетьмана Мазепи, 13а). Юні художники ознайомилися з історією та розвитком жанру, ідеєю та концепцію, а також створили мультфільм «Як індик топився» за віршем Петра Ребра, шляхом зйомки послідовних фаз руху намальованих об’єктів.

До озвучування стрічки залучили гуртківців театральної студії «Коло», що діє в «Арт-Клубі» по вул. Замарстинівській, 71.

Заняття схожого формату дитячі клуби Шевченківського району вже проводили раніше. Їх результатом стали три мультфільми: «Ходить Гарбуз по городу», «Риби», «Не будь козою».

Джерело: Львівська газета.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.