У Нацраді з ТБ розповіли, чому не можуть позбавити «Інтер» ліцензії

Національна рада з питань кіно і телебачення не має повноважень для закриття «Інтера».

У Нацраді з ТБ розповіли, чому не можуть позбавити «Інтер» ліцензії
6 Вересня 2016 10:22Мультимедіа

Про це розповів голова Нацради Юрій Артеменко в ефірі «Громадського», повідомляє Znaj.ua.

«На сьогодні, на жаль чи на щастя, повноважень для втручання Національна рада не має. Дійсно є питання до поліції та інших правоохоронних органів, чому вони не реагують, чи може це довга процедура розслідування. Але те що звучить «от давайте політично закриємо «Інтер» – це «безпрєдєл». І це не правильно, бо завтра після «Інтера» буде і «5 канал», і «Громадське радіо», і все що завгодно», – зазначив Артемененко.

Голова Нацради вважає, що пожежа на «Інтері» – це злочин, який потребує покарання, але телеканал сам дав підставу для такої реакції. Крім цього, процедура призупинення ліцензії може тривати роками.

«Ми пропонували, якщо є підозра в розпалюванні ворожнечі, припинити ліцензію на 3 місяці і потім нехай канал поновлює її через суд. Але зараз, ми так зробити не можемо», – підкреслив Артеменко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.