У мережі з’явився трейлер першого українського 3D-мультфільму

Мультфільм оповідає історію відомого в Україні героя Кирила Кожум’яки.

maxresdefault
23 Червня 2016 12:47Мультимедіа

Відбувся реліз трейлера першого українського 3D-мультфільму Микита Кожум’яка. Ролик з’явився на Youtube- каналі TrailersUA, повідомляє 5 канал.

Мультфільм оповідає історію відомого в Україні героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія. Головним героєм став 12-річний хлопчик Микита, який не володіє дивовижною фізичною силою батька, але завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ.

«Прем’єра мультфільму буде світовою, саме тому ми вирішили зробити англійську мовою оригіналу. Для створення мультфільму ми залучили професіоналів не тільки з України, але і зі США. Адаптацією сценарію займається компанія зі США, а озвучували героїв відомі американські актори, чиї імена ми поки не хочемо називати», – розповів продюсер Дмитро Белінський.

Водночас українською герої мультфільму заговорять голосами відомих особистостей. Голос тата головного героя належить відомому на увесь світ українському важкоатлету Василю Вірастюку. Також у мультфільмі ми почуємо Руслану Писанку (відьма), Віктора Андрієнка (Едді), а роль дракона озвучить Сергій Сивохо.

Джерело: 5-й канал.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.