У Львові триває третій етап чемпіонату України з автослалому

Одні скажуть – вітер в голові, інші «чому так поволі їдуть». На третьому етапі чемпіонату України з автослалому пілоти в темпі вальса вимушені об’їжджати конуси та стійки, які й без того падали через легіт. Та автопілотам, аби отримати бажану порцію екстриму, ніщо не стало на заваді.

У Львові триває третій етап чемпіонату України з автослалому
17 Липня 2017 23:40Мультимедіа

За гострими відчуттями до міста Лева приїхали і тендітні леді, яким, здавалося б, швидка їзда не по зубах. Та її маневрам рівних не було. Коли одні дівчата місяцями вчаться паркуватися, вона – дивує усіх так званим «поліцейським розворотом». Про це пише Правда Тут.

Проїхала не найкраще не тільки через складну трасу, а й тому, що вперше змагалася на задньопривідному автомомбілі. Далеко не всі могли безпомилково подолати те, що для них підготували організатори. Стійки падали, проте бойовий настрій залишався. Не без помилок проїхав трасу і львів’янин Іван Ракус.

Автомобілі на яких можна змагатися найрізноманітніші: від іномарки до “копійки». Проте основним чинником все ж залишалася не начинка автівки, а рівень майстерності спортсмена. Адже невправним водіям в автослаломі не місце. Аби пілотам було ще важче, з кожним етапом змагань організатори зменшують відстань між фішками. А вертіли своїми автівками від дев’яноста до п’ятиста шістдесяти градусів.
Такими навичками тут могли похизуватися усі, та чи не найвправніше заносив машину чоловік з Черкас.

Спортсмени відїздили уже два етапи у Рівному і Харкові. Проте львівська траса і атмосфера до душі припала найбільше. Як й інших учасників, Владислава цей спорт вабить не тільки через викид адреналіну, а й своєю дешевизною. Їздить молодик на своїй старенькій Хонді.

Попереду на учасників чекає ще два етапи чемпіонату. Після столиці Галичини пілоти зустрінуться у Дніпрі, а згодом в Києві. Тоді й визначать найкращого майстра вишивання на автівці в Україні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.