Таємне життя Віктора Шокіна

Перед обранням Генпрокурором Віктор Шокін говорив, що має амбітні цілі.

Таємне життя Віктора Шокіна
31 Липня 2016 14:37Мультимедіа

Він наголошував, що на цій посаді планує закінчити розслідування злочинів під час Революції гідності та передати до суду справи проти корупціонерів з найближчого оточення Віктора Януковича. Гучні заяви Шокіна так і лишилась словами. Очікуваної реформи прокуратури та передачі до суду злочинів ані попередньої, ані нинішньої влади так і не відбулося. Під тривалим тиском громадськості Шокін подав у відставку, повідомляє Главком.

Але питань до нього залишилось чимало. Зокрема, і до його матеріального становища. Шокін після Майдану декларував, що не має ні родини, ні дітей. Насправді ж у ході нашого розслідування ми встановили, що у нього є і дитина, і цивільна дружина – її звати Оксана Гриневич. І це все можливо була б його особиста справа – якби не наступний факт. І на трирічну дитину Шокіна, і на її матір Оксану Гриневич – за фахом простого українського лікаря – оформлена низка елітної нерухомості.

У тому числі – за кордоном. Наприклад, ми дізнались, що Оксана Гриневич після Майдану придбала маєток у Чехії, в елітному районі Праги. Про все це Віктор Шокін не згадував у своїй скромній декларації. Про таємне життя відставленого генпрокурора Віктора Шокіна, яке може дати уявлення про його справжній матеріальний стан, дивіться у сюжеті «Схем»:

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.