Стівен Гокінг зайняв місце між Ньютоном і Дарвіном

У Вестмінстерському абатстві відбулася урочиста церемонія поховання праху знаменитого англійського фізика.

Стівен Гокінг зайняв місце між Ньютоном і Дарвіном
20 Червня 2018 14:23Мультимедіа

Через два місяці після смерті Стівена Гокінга була виконана його остання воля: над прахом поставлений меморіальний камінь з формулою, яка описує ентропію чорних дір. Про це пише Свідок.

У меморіальному залі Вестмінстерського абатства праху Гокінга відведено місце між найзнаменитішим англійцем в сфері точних наук – Ісааком Ньютоном і засновником сучасної концепції природознавства Чарльзом Дарвіном. Поховання праху знаменитого фізика в храмі викликало суперечки в британському суспільстві; відомо, що Хокінг був атеїстом, що називав віру в загробне життя казкою для тих, хто боїться смерті. Під час церковної служби біля стін Вестмінстерського абатства був помічений чоловік, який вигукував одну фразу: «Дзвони дзвонять по людині, яка ніколи не вірила в Бога!». Організаторів церемонії таке протиріччя не бентежить, так як Зал вчених в абатстві слід розцінювати не як місце релігійного культу, а як найпрестижніший лондонський колумбарій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.