Сміття і хробаки: Прихована камера показала жахи українських супермаркетів

Найбільше вражає антисанітарія і бруд серед якого готують їжу і фасують м’ясо.

Сміття і хробаки: Прихована камера показала жахи українських супермаркетів
27 Квітня 2018 23:33Мультимедіа

Про це пише УКРОП із посиланням на Politeka.

Журналісти показали, що відбувається з продуктами в українських магазинах, перш ніж вони потраплять на прилавки в руки покупців, які нічого не підозрюють . Журналіст Володимир Тимофійчук влаштувався на роботу в один з магазинів і зняв прихованою камерою всі жахи, які там діються.

Прихована від очей покупця територія вражає з перших хвилин – все завалено товарами упереміш зі сміттям. А склад більше нагадує смітник, але це далеко не найстрашніше.

Виявляється, що медичну довідку кожні півроку всім працівникам керівництво магазину купує за 160 гривень.

Але найбільше вражає антисанітарія і бруд серед якій готують їжу і фасують м’ясо. А хліб, який падає на брудну просто підлогу піднімають і кладуть до решти.

Також працівники магазину поділилися з новим «колегою» секретами як уникнути штрафів за прострочені продукти – потрібно просто в день, коли закінчується термін придатності переклеїти стікери.

Варто відзначити, що керівництво магазину зовсім не здивувалося від кадрів, які показали журналісти. При цьому всупереч всьому побаченому директор почала стверджувати, що в магазині стежать за чистотою.

Працівників магазину ситуація також ні краплі не бентежить, вони виправдовуються, заявляючи, що в інших торгових точках ще гірше.

Ведучий помітив у залі гнилі овочі та фрукти, прострочені продукти і розбиті яйця, які так ніхто і не прибрав. Також було відзначено порушення санітарних норм — в одному холодильнику перебував і свіжий, і прострочений товар.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.