Що таке спінер і чому він популярний: розповідаємо про походження модної іграшки – відео

У 2017 році світ підкорила маленька іграшка під назвою фіджет спінер. Розповідаємо (а заодно і показуємо), що це таке і навіщо воно потрібне.

Що таке спінер і чому він популярний: розповідаємо про походження модної іграшки - відео
11 Липня 2017 18:41Мультимедіа

Про це пише НВ.

Що це?

Фіджет спінер – проста іграшка, назва якої говорить сама за себе (з англ. Fidget – занепокоєння, to spin – крутити). Вона складається з підшипника, який оточений симетричними лопатями. Все, що залишається зробити людині – розкручувати ці лопаті. Далі можна практикуватися у «спінерстві» – перекидати його з руки в руку, запускати на столі і вчитися десяткам інших трюків (дивіться наше відео нижче).

Іграшка стала настільки популярною і розлетілася по світу настільки швидко, що зараз в інтернеті спінери обговорюють мало не більше всього – очевидно, що у нього з’явилося як багато шанувальників, так і хейтерів.

Звідки це?

Напевно всі не раз чули історію про талановитого винахідника, який «народився не в той час», і його винахід оцінили набагато пізніше.

Кетрін Хеттінгер – одна з таких. Саме ця тепер уже 62-річна жінка з Огайо була винахідником spinner toy ще в 1993 році. У 1997 році вона запатентована свій вироб, і намагалася продати ліцензію компанії з виробництва дитячих іграшок Hasbro. Але там у спінері не побачили комерційного потенціалу і не викупили ліцензію у Кетрін.

За патент потрібно постійно платити – до 2005 року у Кетрін не залишилося коштів і вона не стала його продовжувати. У 2016 році в Америці знайшлися умільці, які створили сучасні спінери, і через рік іграшку вже можна було побачити практично по всій планеті.


Спінер може бути будь-якого виду - сотні, тисячі їх!

Спінер може бути будь-якого виду – сотні, тисячі їх!

Навіщо це?

Є у спінері і корисні властивості, які хоч трохи можуть пояснити вірусність іграшки.

Як часто під час роздумів або коли ви нервуєте, ви теребите в руках ґудзик\телефон \ручку\хоч що-небудь, що знаходиться у вас в руках? А в світі таких людей – мільйони. Іграшка має антистресовий вплив на організм, допомагає зосередитися, зняти напругу і нерви.

Також це хороший тренажер, який розвиває дрібну моторику пальців.

Це дорого?

Спінер доступний кожному українцю – зараз його можна купити скрізь – в інтернеті, в магазинах, і навіть у бабусь в переході за 100 гривень. Ціна залежить від “наворотів” – чим крутіше він виглядає і чим якісніші матеріали, тим він дорожчий. Ще є спінери з різними підсвітками – очевидно, вони будуть продаватися дорожче.

Є також luxury-моделі, ціна яких сягає $100 000.


Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.