Що привезти зі Львова. ТОП-5 сувенірів

Бажаєте зберегти пам’ять про зустріч зі Львовом якнайдовше? Не повертайтеся додому з пустими руками, придбайте колоритний місцевий сувенір.

Що привезти зі Львова. ТОП-5 сувенірів
9 Грудня 2017 23:06Мультимедіа

Пропонуємо 5 речей, які можна привезти на згадку зі Львова, пише То є Львів.

Крам із етно-мотивами. 

Крам із етно-мотивами. 

У Львові представлений широкий вибір речей із етнічними елементами. Ви зможете придбати стильний національний одяг та аксесуари. Поціновувачі вишивки мають нагоду купити оригінальні картини, рушники, скатертини, серветки тощо.

Кава. 

Кава львів

День у рідному місті буде ще приємнішим, якщо ви розпочнете його з львівської кави. Одна філіжанка зарядить енергією й позитивом на весь день.

Шоколад. 

Шоколад

Бажаєте, щоб від зустрічі зі Львовом залишився солодкий післясмак? Прямуйте в крамницю за шоколадом. Львівські солодощі приємно вразять навіть найвибагливіших ласунів.

Книги.

Книги

 Із культурної столиці України просто неможливо повернутися без цікавої літератури. На львівських полицях можна знайти книги на будь-який смак. У магазинах представлені і новинки, і раритетні видання.

Атрибути із львівською символікою.

Атрибути із львівською символікою.

Зображення головних львівських пам’яток активно відтворюють на різноманітній сувенірній продукції. Посуд, магнітики, картини і багато іншого нагадуватимуть вам про приємний час, проведений у Львові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.