Раритетні світлини Волині під час Першої світової війни

11 листопада 2018 року буде 100 років з моменту завершення Першої світової війни. Історія цієї війни відображалася в щоденниках, документах, мемуарах та фільмах.

Раритетні світлини Волині під час Першої світової війни
11 Квітня 2018 14:02Мультимедіа

Сьогодні увазі читачів представляємо світлини столітньої давнини двох населених пунктів Волинської області Берестечка та Горохова, пише Волиньpost.

Перша світова війна мала тотальний характер – лише за тиждень близько 900 мільйонів мешканців Землі, а до кінця війни 38 держав з населенням в 1,5 млрд осіб, перебували у стані війни. За чотири роки, які тривала війна, було мобілізовано близько 73,5 млн осіб.

Внаслідок Першої світової війни розвалилися дві потужні імперії – Російська та Австро-Угорська, до складу яких входили українські землі.

В об’єктив фотографа потрапили також вулиці і будівлі Берестечка та Горохова, обличчя наших співвітчизників – мирного населення, так і військовослужбовців.

Цінністю таких фото є те, що часто на них є зображення місцевих храмів та забудови населених пунктів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.