Путіну поставили запитання про різанину його людьми жителів Донбасу: диктатор дав дивну відповідь

Український журналіст Роман Цимбалюк під час щорічної прес-конференції президента РФ, задаючи запитання Володимиру Путіну, заявив, що його люди займаються різаниною на Донбасі.

Путіну поставили запитання про різанину його людьми жителів Донбасу: диктатор дав дивну відповідь
17 Грудня 2017 23:08Мультимедіа

Відео зі словами журналіста і відповіддю Путіна опубліковано на YouTube. Про це повідомляють Надзвичайні новини.

«Якщо ви все-таки виграєте вибори, можливо, ви будете і далі займати таку абсурдну позицію по Донбасу, за миротворцям?.. І на практиці, люди, які там вирішують питання, вони і займаються різаниною населення Донбасу…», – запитав Цимбалюк.

У свою чергу, Путін знову заявив, що російській армії на Донбасі немає.

«Російської армії на території Донбасу немає, але там дійсно створені певні військові, міліцейські формування, які є самодостатніми і готові відбити будь-які великомасштабні військові акції проти Донбасу», – зазначив президент РФ.

За його словами, створення таких формувань відповідає інтересам людей, які проживають у ОРДЛО, інакше там відбудеться різанина, як у Сребрениці (вбивство близько 8000 мирних жителів з числа боснійських мусульман у 1995 році, яке було здійснено Армією Республіки Сербської).

«Тому що якщо у них там не буде такої можливості, то різанина і навіть гірше, ніж у Сребрениці, буде здійснено так званими націоналістичними батальйонами, і їх ніщо не зупинить, в тому числі і звернення, як мені радили деякі західні колеги (у випадку розвитку подібних подій) на правозахисні міжнародні організації», – заявив російський президент.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.