Путін і його ядерний арсенал: меседж глави Кремля до Заходу у карикатурі

1 березня президент Росії Володимир Путін під час своєї промови переконував, що Москва зуміла відповісти на «ракетний виклик» США і створити ефективні протиракетні системи. Ця історія отримала продовження.

Путін і його ядерний арсенал: меседж глави Кремля до Заходу у карикатурі
6 Березня 2018 18:32Мультимедіа

У Білому домі спокійно нагадали главі Кремля, що оборона США не має рівних, і не матиме їх і надалі. Про це пише 24 канал.

Згодом, президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва може вдатися до застосування ядерної зброї з двох причин – тільки у випадку ядерної чи будь-якої атаки на Росію або її союзників.

Російський художник Сергій Йолкін намалював на цю тему влучну карикатуру, яку опублікувало видання DW у своєму Facebook.

На малюнку зображено президента Росії Володимира Путіна, який тримає у руці рупор у вигляді ядерної ракети. Через цей рупор він звертається до лідерів країн Заходу.

«Ви нас не слухали? Тепер послухайте!» – йдеться в описі картинки.

До слова, на думку екс-заступника голови Генштабу, генерал-лейтенанта Ігоря Романенка, якби у президента Росії Володимира Путіна дійсно була ядерна ракета, про яку глава Кремля голосно заявив 1 березня, він би з Україною не боровся.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.