Порошенко: Росія намагається створити альтернативну Європу

За словами Президента, Росія наповнила Захід своїми параноїдальними ідеями.

Порошенко: Росія намагається створити альтернативну Європу
16 Вересня 2016 22:24Мультимедіа

Росія намагається «влізти у голову західної цивілізації» та одержима намірами побудувати альтернативну Європу. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи пленарні засідання 13-ї щорічної зустрічі YES.

«Демократичний світ втрачає контроль над власними цінностями. Російська пропаганда не лише використовує слабкі місця Заходу, вона наповнила Захід своїми параноїдальними ідеями. Вона перетворює побічні течії в основні течії. Росія намагається влізти у голову західної цивілізації: євроскептицизм, антиамериканізм, ізоляціонізм руйнує поточну систему координат західної цивілізації» , – заявив Президент.

Він переконує, що РФ витрачає чималі фінансові ресурси для того, аби володіти більшим впливом у світі: «Така концепція, як зона впливу, повернулася. Ми маємо визнати, що сотні мільйонів доларів течуть на Захід, аби підтримувати національний егоїзм і втому від інтеграції, ненависть та нетерпимість» .

За словами Президента, мета РФ – створити альтернативну Європу, яка буде побудована на егоїзмі, популізмі і цинізмі.

«Я хотів би, аби усі європейські лідери залишалися оптимістами і відігравали свою роль у захисті Європи. Ми зараз говоримо не про захист України, а про захист нашої спільної Європи. Ми можемо перемогти у цій битві лише, коли будемо разом» , – додав він.

За словами Президента, Україна очікує від європейських лідерів «не гроші (це не найперша потреба), не зброю, і не радників. Нам потрібна ваша єдність і солідарність з Україною» .

Нагадаємо, 13-та щорічна зустріч YES відбувається в Києві 15-17 вересня. Пленарні засідання та робота спеціальних секцій будуть проходити в Національному культурно-музейному комплексі «Мистецький арсенал». У роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.