Поки у Львові хоронили загиблого Героя, у Золочеві пограбували його будинок

22 липня 2016 року, в час, коли проводилося поховання Героя, який загинув у російсько-українській війні, Швеця Олександра Олексійовича в м.Львові, невідомі особи проникли в його помешкання, що розташоване на вул. Набережній, 44, у м. Золочеві Львівської області, і викрали звідти товарно-матеріальні цінності та гроші.

У Золочеві пограбували будинок героя АТО
23 Липня 2016 19:47Мультимедіа

Про це повідомляє сайт zolochiv.net.

У зв’язку з цим Золочівським ВП ГУ НП у Львівській області внесено відомості в ЄРДР за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ст. 185 ч.3 КК України та проводиться досудове слідство. Висунуто слідчі версії та проводиться їх перевірка.

«На даний час тривають слідчі дії з метою встановлення осіб, які причетні до даного правопорушення.

У зв’язку з цим Золочівський ВП ГУ НП у Львівській області просить місцевих жителів, які можуть володіти будь-якою інформацією стосовно вищевказаної крадіжки,  звертатися в Золочівський ВП з метою встановлення істини у даному кримінальному провадженні, в тому числі Золочівський ВП, просить надати наявні в громадян, підприємств та організацій джерела відеоспостереження, на яких може бути зафіксовані події 22.07.2016 року (в тому числі просимо надати в Золочівський ВП матеріали відеоспостереження з реєстраторів автомобілів, де зафіксовані події 22 липня 2016 року в м. Золочеві Львівської області)», – сказав «Золочів.нет» начальник слідчого відділення Золочівського відділу поліції Андрій Рапа.

Нагадаємо, Олександр Швець, відомий адвокат із Золочева,загинув у зоні АТО 18 липня 2016 року під час ворожих обстрілів між Зайцевим і Майорським (Донецької області). Поховали Героя на Личаківському цвинтарі у Львові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.