П’ятірка дурощів української політики за тиждень

Попри початок мертвого політичного сезону, коли наші «слуги народу» тішать свої стомлені праведною працею на благо Батьківщини тіла під сонцем елітних курортів, варто презентувати читачам черговий тижневий доробок у царині дурисвітства українського політикуму.

П’ятірка дурощів української політики за тиждень
3 Липня 2017 23:21Мультимедіа

Про це пише Інформаційний акцент.

5 місце

У соціальних мережах з’явився новий тренд – селфі на тлі львівського сміття. Вивезення сміттєвих гір з міських околиць поступово стає місцевою легендою і улюбленою темою спілкування городян. Утім, туристам цього не зрозуміти, та й переважно вони спостерігають чисту історичну частину міста, а бруд і жах за п’ять зупинок від центру побачити їм не вдасться. Втім, якщо так піде й далі – ці специфічні львівські «принади» можна буде якщо й не побачити десь біля Ратуші, то вже напевно унюхати…

Селфі зі сміттям набирає обертів. «Сніданок на 1+1» уже навіть пропонує виграти цінний приз за такі колоритні фото.

4 місце

Бувала учасниця нашого рейтингу, що регулярно стає об’єктом кпинів на тему мужикуватості «солдата в спідниці», таки отримала справжні яйця.

У Савченко в Миколаєві мала бути зустріч із жителями, і не де-небудь, а біля зоопарку (що дуже символічно для представниці Верховної Ради). І зустріч таки відбулася – люди зустріли Надю дуже емоційно. Спочатку назвали «російським агентом», потім звинуватили у брехні, а тоді почали жбурляти в нардепа курячими яйцями.

Яйця і зеленка… Як кажуть, no comments.

3 місце

Прем’єр-«камікадзе» пішов в електоральний штопор, а в штурвал урядового літака міцно вчепився не менш відданий справі прем’єр, який гідно виконує обіцянку «показати, як треба керувати державою».

Пан Гройсман неодноразово заявляв, що життя людей невпинно покращується. А так і не скажеш. Можливо, в самого прем’єра багато що змінилося на краще – новий маєток, нове люксове авто тощо, і все, за доброю традицією, задекларовано на матір, жінку, сина свата, доньку брата і кума.

У соцмережах на яке вже за ліком «пакращєння» реагують жартами.

«Ми стали жити краще», – сказав Гройсман.

«Ми за вас раді!» –  сказали люди.

2 місце

Уже давно боротьба з корупцією в Україні виглядає як безкінечне й беззмістовне шоу. Нинішній головний герой цього дійства (за посадою) – пан Луценко. На філософське запитання, чому досі жоден реальний корупціонер не сидить і навіщо була вся ця гелікоптерна клоунада – відповіді генпрокурор дати не в змозі. Набагато легше усе звалювати на суддів і погрожувати їм пожежею. І не те щоб хтось у нашій державі мав ілюзії щодо наших «найсправедливіших» судів, але коли це каже добродій Луценко…

1 місце

Масштабна кібератака, яка наробила чимало галасу й стала однією з провідних тем, не в останню чергу привернула таку пильну увагу українців через назву вірусу, що вимагає грошову виплату в іноземній валюті – Petya.A.

Багато хто задається запитанням – а де був Петро Олексійович під час хакерського нападу?

Відомий карикатурист Георгій Ключник дотепно посміявся з цього приводу. На малюнку українці сидять у забарикадованій хаті, в руках у них – вила й рушниця.

«Це відображення ментальності мого народу за дві тисячі років існування. Тому що це саме та хата, яка «з краю». Радує, що хлопці озброєні і є що поїсти і випити», – так коментують малюнок користувачі соцмереж.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.