Офіс Amazon у джунглях посеред хмарочосів

На будівництво витратили сім років та майже $5 млрд.

Офіс Amazon у джунглях посеред хмарочосів
31 Січня 2018 14:02Мультимедіа

Справжні джунглі посеред мегаполіса. У новій офісній будівлі компанії Amazon– наче в тропічному лісі. Довкола – десятки екзотичних рослин. Як працюється в інноваційному офісі – в сюжеті 5 каналу.

Тут немає звичних офісних стільців і круглих столів. Замість них – тропічні дерева, підвісний міст, водоспади і кам’яні доріжки. Навколо тропічні дерева і папороті. Справжній оазис посеред скляних веж-хмарочосів Сіетла – це новий офіс компанії Amazon.

Сам офісний центр складається з трьох сферичних будівель, виготовлених зі скла та білої сталі. Зовні вони нагадують кульки морозива. Тут постійно 60% вологість, щоби наблизити клімат до тропічного. Одразу за входом – п’ятиповерхова жива стіна із зелених каскадів. Замість конференц-залів – зимовий сад. Сюди привезли понад 40 тис. рослин із більш як 50 країн світу. Найскладніша частина проекту – 17-метрове дерево на прізвисько Рубі. Йому майже 50 років, і важить воно 16 тонн. Всередині нього – «пташине гніздо». Це ще один конференц-зал.

«Ідея полягає в тому, що люди приходять ніби на прогулянку в тропічні джунглі. Працюють у спокої і гармонії, сам на сам із природою», – пояснює головний садівник Рон Гальярдо.

Ідея проекту належить засновнику Amazon Джеффу Безосу. Він хотів поєднати роботу з відпочинком і підвищити продуктивність працівників, надихаючи на нові ідеї. Сім років тому ландшафтні дизайнери представили проект нового офісу. І от нарешті його вдалося втілити в життя. На будівництво витратили майже $5 млрд.

«Ми довго розробляли ідею проекту. З технічного боку – це сучасний офіс. Тут є Wi-Fi, можливо портативно заряджати ноутбуки та смартфони. Важливо, щоб усі розуміли – це не туристична пам’ятка. Це місце для роботи», – наголосив віце-президент Amazon Джон Шоттлер.

Працювати у тропічному офісі може до 1 тис. людей. Компанія планує використовувати для співробітників спеціальні бейджі і відстежувати час, проведений у джунглях. Таким чином контролюватимуть, щоб співробітники не лише відпочивали, а й продуктивно працювали.

Вероніка Орєхова, 5 канал

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.