НБА: Клей Томпсон набрав неймовірні 60 очків

Захисник «Голден Стейт Ворріорс» Клей Томпсон набрав неймовірні 60 очків в грі проти «Індіани Пейсерс».

НБА: Клей Томпсон набрав неймовірні 60 очків
7 Грудня 2016 12:05Мультимедіа

Один з трійки лідерів «Ворріорс» видав результативний матч. Практично наодинці Клей розбив «Пейсерс». За зустріч він реалізував більше половини своїх кидків (63,6%). Особливо «йшли» триочкові кидки захисника: вісім з чотирнадцяти спроб виявилися вдалими (57,1%).

60 очків Клея відбилися на результативності інших провідних гравців «Голден Стейт». Кевін Дюрант обмежився 20 очками, 4 передачами та 2 блок-шотами, а Стівен Каррі накидав скромні 13 пунктів, але результативно грав на команду, віддавши 11 точних передач.

Матч закінчився дуже вдало для «Голден Стейт». «Ворріорс» пройшлися катком по «Пейсерс», здолавши їх з підсумковим рахунком 142:106.

Доля поєдинку вирішилася ще в першій половині зустрічі. «Воїни» відірвалися від «Індіани» на 30 очків, що дозволило їм утримувати супротивника на зручній відстані в другій половині зустрічі.

У підсумку «Голден Стейт» видобули свою 14-ту перемогу в 15 останніх матчах.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.