NASA опублікувало фото вражаючого шторму на Юпітері

За штормом вчені спостерігають з 1993 року.

NASA опублікувало фото вражаючого шторму на Юпітері
5 Серпня 2017 14:21Мультимедіа

NASA опублікувало фото динамічного шторму в районі північного полярного регіону Юпітера. Про це пише УНІАН.

Агентство продемонструвало світлину на офіційному сайті. Зазначається, що шторм – це антициклонічний овал довгожитель, який називають Північно-помірним маленьким червоним місцем. Шторм відстежується з 1993 року. Це третій за величиною антициклонічний овал на планеті, довжиною близько 3700 миль (6000 кілометрів). Колір коливається між червоним або білим. Фото зроблене JunoCam у липні. Юпітер / nasa.gov

NASA опублікувало фото вражаючого шторму на Юпітері

На супутнику Сатурну Титані виявили акрилонітрил — молекули, здатні утворювати базові компоненти позаземного життя — мембранні пухирці. Кілька років тому вчені описали ключові біохімічні елементи позаземного, зовсім не схожого на наше, життя, яке теоретично могло б існувати на Титані. Води на Титані немає, зате в холодному, з середньою температурою близько -178 °С, кліматі супутника Сатурна рідкими залишаються багато простих органічних сполук. Метан тут проливається дощами і утворює цілі моря, фактично повторюючи кругообіг води на Землі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.