Нардепи «викатали» на службових авто майже 1 млн грн

Народні депутати Верховної Ради здійснили 6371 виклик службового авто за 9 місяців 2017 року.

Нардепи «викатали» на службових авто майже 1 млн грн
1 Лютого 2018 23:30Мультимедіа

Про це свідчить статистика користування транспортними засобами, оприлюднена на парламентському сайті, пише Автовод.

Зважаючи на те, що середня собівартість години роботи службового авто становить 126,2 гривень, за весь вказаний період «на дорогу» тривалістю 7609 годин було витрачено з державного бюджету 960 тисяч гривень. Так, найчастіше автівками за держкошт народні обранці їздили у листопаді — 140 депутатів зробили 858 викликів.

У дорозі того місяця було проведено 1,27 тисяч годин і, відповідно, витрачено 130 тисяч гривен. Найрідше нардепи користувалися автопарком Верховної Ради у серпні. Було здійснено 345 викликів від 79 охочих. Послуги обійшлися у 57,2 тис. гривень.

Найактивнішим шанувальником державного транспорту у квітні був нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Юрій Соловей (майже 25 годин), у травні — представник “Народного фронту” Тарас Кремінь (25 годин), у червні — знову БППшник Соловей (майже 25 годин), у липні — також нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна (майже 25 годин), у серпні та вересні -«позафракційний» Юрій Левченко (23 та 24 години відповідно), у жовтні — депутат від «Народного фронту» Олександр Кодола (майже 25 годин), у листопаді — нардеп від «Батьківщини» Ігор Бріченко (рівно 25 годин), у грудні — також представник «Батьківщини» Олексій Рябчин (25 годин).

Нардепи «викатали» на службових авто майже 1 млн грн

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.