Найгірша дорога України: Відео

Погані дороги вже багато років є національною бідою України. Але є в Україні дороги з такими ямами, в яких може поміститись цілий автомобіль.

Найгірша дорога України: Відео
28 Лютого 2018 14:46Мультимедіа

Відео зняте з квадракоптера показує всі принади сумнозвісної траси Н-14 «Кропівніцкій- Миколаїв», повідомляє 24 канал. Можливо, це і є найгірша дорога в Укарїні. Відремонтувати її не можуть вже багато років, а руйнування траси пов’язують з великою кількістю грузових автомобілів, що їздять перегружені. Довести провину перевізників не вдається оскільки наразі в Україні не працює коректно механізм вагового контролю.

Розміри ям на цій дорозі можна міряти легковими автомобілями. 182 км шляху між обласними центрами практично неможливо подолати швидше ніж за 4-6 годин. Очевидна стає і шкода, що заподіюється автомобілю в наслідок експлуатації по такій дорозі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.