Ми не самотні у Всесвіті. Вісім фільмів про життя на іншій планеті

Американське космічне агентство (NASA) провело екстрену прес-конференцію в своїй штаб-квартирі у Вашингтоні, в ході якої було оголошено про найважливіше відкриття в історії пошуку позаземного життя.

Ми не самотні у Всесвіті. Вісім фільмів про життя на іншій планеті
24 Лютого 2017 23:07Мультимедіа

Зокрема, вчені NASA повідомили про те, що були знайдені сім екзопланет, що обертаються навколо одиночної зірки TRAPPIST-1. Теоретично, на них можуть бути умови, які з точки зору сучасної науки є придатними для життя. Поки весь світ обговорює відкриття вчених, розмірковуючи про існування позаземного життя, НВ Style пропонує пофантазувати на цю тему за допомогою кіно і насолодитися підбіркою фільмів про життя на іншій планеті.

Аватар

Режисер: Джеймс Кемерон

Рік: 2009

Жанр: фентезі, фантастика

Джейк Саллі — колишній морський піхотинець, прикутий до інвалідного крісла. Незважаючи на немічне тіло, Джейк в душі як і раніше залишається воїном. Він отримує завдання здійснити подорож у кілька світлових років до бази землян на планеті Пандора, де корпорації видобувають рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи.

Ріддік

Режисер: Девід Туї

Рік: 2013

Жанр: трилер, бойовик

Відданий своїми і кинутий вмирати на пустинній планеті, Ріддік бореться з хижаками за життя і стає сильніше і небезпечніше себе колишнього. Галактичні найманці, що відкрили на нього полюваннявиявляються пішаками в грандіозному плані помсти. З ворогами, що виникають на його шляху тоді, коли це потрібно самому Ріддіку, він починає похід в ім’я помсти, щоб в кінцевому рахунку повернутися на рідну Фурію і врятувати її від знищення.

Марсіанин

Режисер: Рідлі Скотт

Рік: 2015

Жанр: фантастика, драма

Марсіанська місія Арес-3 у процесі роботи була змушена екстрено покинути планету, тому що насувалася піщана буря. Інженер і біолог Марк Уотні отримав пошкодження скафандра під час піщаної бурі. Співробітники місії, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного.

Планета мавп

Рік: 1960-2014

Жанр: фантастика, бойовик, пригоди

Американська франшиза 1960-2014-х років, заснована на однойменному романі. Складається з оригінального фільму, ремейка, чотирьох сіквелів, двох телевізійних і книжкової адаптації, а також коміксів і відеоігор за їх мотивами.

Найсвіжіша частина, Світанок планети мавп, вийшла в 2014 році. У центрі сюжету – війна мавп і людей за планету. Чисельність генетично модифікованих мавп, очолюваних Цезарем, продовжує збільшуватися, але мавпам загрожують люди, яким вдалося вижити під час жахливої епідемії десятирічної давності.

Спочатку між суперниками встановлюється крихкий мир, але він виявляється недовговічним. Мавпи і люди перебувають на межі війни, в ході якої стане зрозуміло, хто з них в майбутньому стане безроздільно правити планетою.

Прометей

Режисер: Рідлі Скотт

Рік: 2012

Жанр: трилер, драма

У пошуках сакрального знання група вчених відправляється в найтемніші і незвідані чертоги всесвіту. Саме там, у віддалених світах, перебуваючи на межі своїх розумових і фізичних можливостей, їм належить вступити в безжальну сутичку за майбутнє всього людства.

Джон Картер

Режисер: Ендрю Стентон

Рік: 2012

Жанр: фентезі, фантастика

Ветеран Громадянської війни в США Джон Картер проти своєї волі опиняється на планеті Барсум (Марс), де потрапляє в полон до войовничих чотириметрових тубільцев. На цій планеті з більш низькою гравітацією Картер володіє величезними фізичними можливостями. Він виявляється втягнутий у війну між містами Марса — Геліумом і Зодангою. Йому доведеться вибрати сторону і взяти участь у боротьбі за незалежність народів Марса, і врятувати принцесу Дею Торіс з Геліума.

Автостопом по галактиці

Режисер: Гарт Дженнігс

Рік: 2005

Жанр: пригоди, комедія

В один прекрасний день над Землею нависли величезні зорельоти інопланетян, і людям оголосили, що їх рідна планета підлягає знесенню, а на її місці буде прокладено шикарне міжзоряне шосе.

Так починається пригода звичайного хлопця Артура Дента і його старого друга Форда Префекта, який, до речі, виявляється інопланетянином. Їх чекає пошук нового дому, в ході якого вони зустрінуть нових друзів і нову любов.

Місяць 2112

Режисер: Данкан Джонс

Рік: 2009

Жанр: фантастика, драма

Контракт Сема підходить до кінця: він провів три роки на Місяці, стежачи за автоматизованою станцією по видобутку рідкого газу. Три довгих роки в повній самоті, якщо не вважати мовця робота ГЕРТІ, можуть змінити будь-кого. За два тижні до повернення на землю Сем зустрічає свого змінника — людину, як дві краплі води схожу на нього. Може, це галюцинація? Або плід його хворої уяви? Може, щось сталося на Землі, і відео-повідомлення з будинку, що підтримували Сема всі ці роки, брехня?

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.