Корабель, на якому живуть баскетбольні збірні США

Трансатлантичний лайнер Silver Cloud був спущений на воду 2 квітня 1994 року. Корабель сконструйований для італійської круїзної компанії Silversea за проектом норвезьких архітекторів Петера Ірану і Бьорна Шторбраатена в Трієсті і Генуї.

Корабель, на якому живуть баскетбольні збірні США
11 Серпня 2016 7:54Мультимедіа

За 20 років свого існування Silver Cloud відвідав найвіддаленіші і маловідомі куточки планети, отримавши безліч захоплених відгуків від турагентів, преси та найголовніше, пасажирів. Про це пише сайт Новини баскетболу в Україні та світі.

На 6 пасажирських палубах лайнера розміщуються: невеликий відкритий басейн з підігрівом (в холодну пору року) і 2 джакузі, спа-центр Mandara Spa, ресторани і бари, дизайнерські бутіки, бібліотека, концертний зал, казино і багато іншого.

Звісно, тут є і тренажерний зал.

Дизайн лайнера, більш походять на величезну яхту, його відносно невеликі габарити (водотоннажність судна – 16,800 тонн), елегантне, продумане до дрібниць внутрішнє оздоблення і найвищі стандарти комфорту – роблять Silver Cloud більш схожим на розкішний готель.

У концертному залі проходять найрізноманітніші заходи – від сольних виступів естрадних зірок до кінопоказів та лекцій.

Каюти лайнера нічим не поступаються номерам п’ятизіркових готелів.

Але Кармело Ентоні не згоден:

«Не думаю, що ліжка тут більше, ніж ліжка в олімпійському селищі, так що у всіх у нас є проблеми зі сном. Взагалі ж намагаюся не порівнювати – це абсолютно різні речі.

Це все одно якщо б ми жили в готелі. Ми ніде не подорожуємо – судно стоїть на одному місці. У нас ті ж зручності, що були б і в готелі, так що я не знаю, що тут власне обговорювати. Ліжка не дуже великі. Номери маленькі. Жити на кораблі не дуже-то і зручно».

«Тут набагато більше можливостей, ніж у звичайному готелі, – каже Сью Берд. – Більше ресторанів, більше місць, де можна проводити час. Тут буде легко прожити два тижні».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.