Грізманн повторив фірмовий удар Лобановського (відео)

Нападник мадридського «Атлетіко» Антуан Грізманн повторив улюблений удар легенди київського «Динамо» Валерія Лобановського. Французький футболіст закрутив м'яч з кутового у сітку воріт.

Грізманн повторив фірмовий удар Лобановського (відео)
26 Грудня 2016 14:07Мультимедіа

Поки 25-річному футболісту підкорився складний удар лише на тренуванні. Цей прийом називають «сухий лист», а його складність у тому, що м’яч летить по закрученій траєкторії з нульового кута за спину голкіперу. Про це пише Znaj.ua.

Винахідником «сухого листа» з кутового вважається саме Лобановський. Після того, як легендарний футболіст, а потім й тренер, виконав цей удар, його довгий час ніхто не міг повторити. Саме з цією культовою особистістю пов’язують прямий гол з кутового.

Цього року видання France Football поставило Грізманна на третє місце у списку найкращих футболістів Європи (золотий м’яч отримав Роналду). Однак 2016 став для футболіста не надто вдалим роком, адже він програв фінали Ліги Чемпіонів з “Атлетіко” та Євро-2016 зі збірною Франції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.