Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух

«Гіганти» – це серія чорно-білих підводних світлин від австралійця, яка просто заворожує!

Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух
7 Червня 2017 16:23Мультимедіа

Фотограф Джем Крессвел (Jem Cresswell) упродовж трьох років проводив занурення у південній частині Тихого океану під час міграції китів, щоб зафіксувати всю їхню красу на камеру. Всього вдалося зробити 10 тисяч знімків, повідомляє Максимум ФМ.

«Ми плавали лише з деякими китами, занурювалися з аквалангом, без акваланга. Я завжди заходжу в воду якомога спокійніше і спостерігаю за їх поведінкою. Є явні ознаки, за якими можна визначити, що китам комфортно. Ми підпливаємо ближче, коли очевидно, що вони не проти нашої присутності», – поділився Крессвелл.

Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух - фото 171942

Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух - фото 171940

«Спершу мене привабила м’яка натура китів, їхній величезний розмір і відчуття меншовартості в їх присутності. Протягом останніх трьох років, повертаючись в Тонга, я намагався показати близькі портрети цих непростих і тямущих тварин, щоб перенести глядачів у світ загадкових гігантів», – зізнався фотограф.

Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух - фото 171941
Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух - фото 171943
Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух - фото 171944
Гіганти: фото китів, від яких перехоплює дух - фото 171945

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.