Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри

У старих речах є особлива чарівність, хоча не всім так здається. Але фотограф Каті Дімофф з Портленда від випадку до випадку шукає на барахолках старі фотоапарати в надії наштовхнутися на давно втрачений або забутий скарб.

Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри
5 Липня 2017 22:31Мультимедіа

І одного разу їй пощастило – Каті знайшла фотографії в камері Argus C2, на яких було зображено катастрофічне виверження вулкана Сент-Хеленс 1980 року. Про це пише Радіо Максимум.

Кадри були зроблені в Портленді – його накрив дим від вулкана в штаті Вашингтон. Виверження сталося 18 травня 1980 року та забрало життя 57 осіб. Також вулкан став причиною руйнувань на 1,1 мільярда доларів. Така кількість жертв пояснюється тим, що виверження було рідкісного типу – «спрямований вибух».

Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри - фото 178764

Одна з фотографій відрізнялася від інших – на ній була усміхнена сім’я на задньому дворі будинку.

Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри - фото 178761

Після того як виявлені фотографії були опубліковані в місцевій газеті The Oregonian, чоловік на ім’я Мелвін Первіс впізнав їх – вони належали його покійній бабусі.

Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри - фото 178760

«Я клікнув на фотографії, почав гортати та побачив фото моєї дружини, бабусі, сина та себе», – розповів ошелешений чоловік.

Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри - фото 178765

На жаль, на той час його мати та бабусі померли, тому ця втрачена сімейна фотографія стала для Мелвіна Первіса особливо дорогою.

Фотограф купив на барахолці стару камеру та виявив рідкісні кадри - фото 178759

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.