Джастін Трюдо випадково взяв участь у фотосесії ванкуверських випускників

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо у Ванкувері під час пробіжки «вбіг» у фотографії з випускного вечора місцевих старшокласників, після чого школярі влаштували фотосесію вже з ним.

0_main_ukr
22 Травня 2017 22:33Мультимедіа

Про це повідомляє НВ з посиланням на ВВС.

Трюдо, відомий поціновувач спорту, здійснював вечірню пробіжку уздовж ванкуверської морської дамби, коли випадково пробіг повз випускників – тут його й зловили у об’єктив фотокамери.

Хоч виглядає так, ніби фото із бігуном-Трюдо зроблене випадково, видання повідомляє, що, за словами одного із випускників, школярі заздалегідь помітили прем’єра в шортах і футболці й попросили «попозувати» для випускної фотографії. Прем’єр погодився, чим неабияк здивував підлітків.

http://nv.ua/ukr/world/countries/dzhastin-trjudo-vipadkovo-vzjav-uchast-u-fotosesiji-vankuverskih-vipusknikiv-1184100.html

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.