Дочекалися. Компанія Ілона Маска передала покупцям першу тисячу вогнеметів

Ілон Маск влаштував спеціальний захід для перших покупців пристроїв Not-A-Flamethrower від The ​​Boring Company.

Дочекалися. Компанія Ілона Маска передала покупцям першу тисячу вогнеметів
13 Червня 2018 14:26Мультимедіа

Ця назва перекладається як «Не вогнемет», що, на думку виробника, повинно допомогти уникнути проблем з законом в США, пише НВ з посиланням на The Verge.

Перша тисяча клієнтів змогла особисто забрати покупку зі SpaseX в Лос-Анджелесі і там же випробувати всі можливості пристрою. Для перевірки володар вогнемета повинен був підсмажити собі зефір на паличці.

Раніше Маск запевняв, що американське Бюро алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї і вибухових речовин не має нічого проти вогнемета від The Boring Company – федеральний закон не забороняє продаж вогнеметів з викидом полум’я менше 10 футів, тобто 3 метрів.

«Був якийсь момент, коли здавалося, що законодавці Каліфорнії можуть в будь-якому випадку заборонити Ні-Вогнемет. Мігель Сантьяго представив законопроект про створення нової класифікації для пристроїв, які вивергають вогонь на відстань до десяти футів. На щастя для мене і всіх інших тут законопроект застопорився в комітеті», – зізнається журналістка Tne Verge Елізабет Лопатто, яка вже отримала цей незвичайний гаджет.

Як розповідає Елізабет, більшість покупців не знають, що будуть робити з пристроєм. Один з щасливих володарів Not-A-Flamethrower спочатку сказав, що буде готувати за допомогою вогнемета стейки, але потім зізнався: «Насправді, я купив його, щоб возитися з повільним режимом зйомки в Galaxy 9. Це вершина моєї незрілості».

«Я вважаю, що цей вогнемет робить дві речі. По-перше, так Маск дозволяє своїм шанувальникам демонструвати свою лояльність, це як футболка групи на живому концерті. Друге, що він робить, більш цікаво: Маск показує, що без зусиль робить свої польоти фантазії реальністю», – підкреслила Елізабет Лопатто.

У лютому 2018 року повідомлялось, що компанія Ілона Маска Boring Company швидко розпродала всі доступні 20 тисяч вогнеметів по $500 кожен. Кампанія з продажу незвичайних пристроїв тривала всього чотири дні і компанія вже отримала 10 мільйонів доларів з замовлень.

Дочекалися. Компанія Ілона Маска передала покупцям першу тисячу вогнеметів

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.