Будинок Пшонки розграбували: з’явилося відео

Будинок Пшонки грабували три роки.

Будинок Пшонки розграбували: з’явилося відео
1 Жовтня 2017 14:48Мультимедіа

Три роки розкрадали, а нині узяли під охорону й ретельно причепурюють. Геть занедбані маєтки колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та його сина (обох розшукує українське правосуддя) передали на зберігання громаді «Межигір’я». Навести там лад люди планують уже за місяць. Майно Пшонок у селі Гореничі під Києвом грабували всі, кому не ліньки. Про це повідомляє Главком з посиланням на ТСН.

Про колишнього господаря нагадують хіба що фото на підлозі. На весь будинок – один стілець, і той зламаний. На стінах викручені розетки, зірвана плитка, вибиті шибки і мармурові підвіконня. Гори сміття. Повна руїна. Винних ніхто не шукає.

Нова охорона живе у вагончику на вулиці. У найближчий тиждень тут мають провести електрику, підключити воду. Працюють ті, хто зберіг «Межигір’я» Януковича. Комендант каже, всього у нього 250 співробітників, платить він їм від 5 тисяч грн зарплати, а заробляють – на туристах, до 4 млн грн щомісяця. У відновлення володінь Пшонки вони планують вкласти кошти з екскурсій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.