Антонов оприлюднив відео величного АН-178, що перебуває на авіасалоні в Британії

"Гордий за українську авіацію", - Президент Петро Порошенко прокоментував українську розробку.

an8
13 Липня 2016 14:41Мультимедіа

На міжнародному авіакосмічному салоні «Farnborough air show-2016» у Великій Британії у програмі демонстраційних польотів взяв участь український транспортний літак Ан-178 виробництва ДП «Антонов», повідомляє 5 канал.

Розробники оприлюднили демонстраційне відео величного Ан-178, що днями бере участь в авіашоу.

Як повідомлялося, літак Ан-178 став подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків Ан-148/Ан-158. Швидкість повітряного судна сягає 825 км на годину.

Транспортний літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі – ґрунтових. Крім того, він здатний перевозити до 18 тонн вантажу.

Президент України Петро Порошенко оцінив роботу українських розробників: «Вчора цей красень – Aн-178 вразив видовищним демонстраційним польотом в небі Фарнборо. Публіка оцінила майстерність українського екіпажу, який виконав круті віражі, крени та проліт на мінімальній швидкості над злітної смугою. Гордий за українську авіацію», – зазначив Президент на сторінці у Facebook.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.