Американські вчені змогли пришвидшити 3D-друк у десять разів

Інженери з Массачусетського технологічного інституту (MIT) продемонстрували роботу 3D-пристрою, що створює предмети у десять разів швидше за інші аналоги.

Американські вчені змогли пришвидшити 3D-друк у десять разів
1 Грудня 2017 23:15Мультимедіа

Система побудована на основі FDM — тієї ж технології, що використовується у більшості настільних 3D-принтерів. Вона розташовує розплавлені прошарки з пластику для створення структури.

Спеціалісти змінили налаштування гвинтового механізму, який подає волокно на більшій швидкості, за рахунок жорсткішого захоплення пластика, ніж в традиційній моделі зажимного колеса, – повідомляє Інформатор з посиланням на NaChasi.

Зазначимо технологія набуває все більшої популярності у світі. Так цього року у Нідерландах відкрили міст, надрукований на 3D-принтері, а американська компанія розпочала продаж настільного 3D-принтера, який може друкувати пістолети.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.