12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими

Інколи незаплановані речі роблять кінематограф ще більш захопливим. Інколи дивишся фільм і дивуєшся, наскільки вдалими є спецефекти, гра акторів і режисерські задуми. А улюблені сцени? Ми знаємо їх напам'ять.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими
28 Липня 2017 14:22Мультимедіа

Ми знайшли для вас 12 доказів, що інколи навіть самі актори дивуються від своєї майстерності, а кіноляпи можуть зробити кіно ще кращим. Про це пише Радіо Люкс.

«Вартові галактики» – сцена зі сферою

Кріс Пратт мало не розбив сферу через свою незграбність, але не вийшов із образу, тому сцена вийшла ефектною.

«Месники» – чорниця

Роберт Дауні молодший обожнює перекуси і так вжився в роль, що переніс звичку на знімальний майданчик. Сцена, в якій він пропонує чорницю Капітану Америці і Халку не була прописана в сценарії.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими - фото 329715

«Щоденники принцеси» – падіння

Випадкове падіння Енн Гетевей так підходило Мії, що режисер вирішив використати його у фільмі.

«Володар перснів: Хранителі Персня» – метання ножа

Під час цієї сцени в актора, який грав орка випадково вислизнув ніж. Дякуючи блискавичній реакції Вігго Мортенсена у фільмі стало на один яскравий епізод більше.

«Опівнічний ковбой» – таксі

Під час зйомок стрічки Дастін Гоффман настільки вжився в роль, що почав кричати на неуважного водія таксі наче справжній хуліган.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими - фото 329720

«Казино Рояль» – сцена на пляжі

Волею випадку Деніел Крейг впав у воду, а режисер не припинив зйомку. Саме так увесь світ зміг зацінити красунчика-актора в плавках.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими - фото 329719

«Темний лицар» – вибух лікарні

Талант Хіта Леджера врятував епізод з вибухом, адже через технічні неполадки серія вибухів закінчилась тільки розпочавшись.

«Снайпер» – сцена з немовлям

Немовля, яке мало з’явитися в кадрі, раптово захворіло. Тому Бредлі Купер взяв на руки пластикового пупса і непомітно змушував його рухатись.

«Індіана Джонс: В пошуках утраченого ковчега» – поєдинок

За задумом між Гаррісоном Фордом і чоловіком у чорному мав бути справжній бій. Але в той день у Форда було погане самопочуття, через що Спілберг дозволив просто пристрелити негідника у цій сцені.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими - фото 329717

«Джанґо вільний» – сцена в столовій

Геніальний Леонардо Ді Капріо настільки вжився в роль, що не помітив як порізав руку. Що ж, його «Оскар» більш ніж заслужений.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими - фото 329716

«Звичайні підозрювані» – сцена у відділку

Бенісіо Дель Торо просто почав псувати повітря під час зйомок, що викликало приступ колективного сміху на знімальному майданчику.

12 кіноляпів, які зробили наші улюблені фільми ще крутішими - фото 329718

«Перший месник» – сцена з дотиком

Неймовірна фізична форма Кріса Еванса викликала у Хейлі Етвел сильні емоції. Вона піддалася спокусі і просто помацала пружні м’язи актора, а режисер залишив цей інтимний момент.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.