110 курсантів національної академії СБУ склали військову присягу

110 юнаків та дівчат стали курсантами Національної академії Служби безпеки України.

110 курсантів національної академії СБУ склали військову присягу
3 Вересня 2017 22:35Мультимедіа

Серед них і 16 дітей учасників АТО, 20 шкільних медалістів. А також переселенці з анексованого Криму та окупованої частини східної України. Абітурієнти проходили спецперевірку. Але жодних особливих вимог їм не висували. Усі курсанти склали військову присягу. Про це пише 5 канал.

З журналістами не спілкувалися: майбутні працівники Служби безпеки не мають бути публічними. Перший курс академії СБУ називатиметься ім’ям загиблого під час спецоперації альфівця Андрія Кузьменка.

«Він був справжнім воїном, сином, чоловіком, батьком і другом. Він був справжньою людиною, яка усім серцем любила Україну», – говорить вдова Андрія Кузьменка Ірина.

«У нас ціла династія. Всі були військові. І діти наші, і мої, і чоловіка. І сам чоловік учасник АТО», – зазначила мати курсанта Наталія.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.