Зустріч Трампа з Путіним у Гельсінкі: у НАТО озвучили свої побоювання

У НАТО побоюються, що Трамп на зустрічі з Путіним може досягнути неузгоджених з альянсом домовленостей.

Зустріч Трампа з Путіним у Гельсінкі: у НАТО озвучили свої побоювання
7 Липня 2018 10:26Головне,Світ,Статті

У НАТО побоюються, що президент США Дональд Трамп на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 16 липня в Гельсінкі може досягнути домовленостей, що не узгоджені з альянсом. Про це пише УНІАН.

Про це трансатлантичний координатор провладної коаліції ФРН Пітер Байер заявив в опублікованому в суботу інтерв’ю медіагрупі Funke Mediengruppe. «В альянсі є великі побоювання з приводу того, яких угод можуть досягти Трамп і Путін», – сказав Байер.

Трамп, який планує виїхати до Європи у вівторок, 10 липня, проведе зустрічі з союзниками по НАТО у Брюсселі та відвідає Велику Британію, перш ніж зустрітися віч-на віч з Путіним. Байер сказав, що нещодавній саміт Трампа з північнокорейським лідером Кім Чен Ином в Сінгапурі викликав побоювання, що Трамп дозволить Путіну «поставити на нього» в Гельсінкі.

«Кім дав тільки обіцянки. Ми не знаємо, чи припинив він збагачувати уран. Однак Трамп оголосив саміт успішним», – сказав Байер. Також у повідомленні нагадується, що раніше голова Мюнхенської конференції з безпеки, колишній посол Німеччини у США Вольфганг Ішингер не виключив, що Трамп може відмовитися від підписання комюніке на саміті НАТО наступного тижня у Брюсселі, як це було на саміті G7 (8-9 червня у Канаді).

Як повідомлялось, саміт НАТО відбудеться 11-12 липня у Брюсселі. Американські ЗМІ повідомили, що у Фінляндії 16 липня відбудеться неформальна зустріч Путіна і Трампа без помічників і журналістів, на цьому нібито наполягає сам Трамп.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.