За час АТО звання Героя України отримали 26 військових

За час проведення антитерористичної операції на Донбасі звання Героя України були удостоєні 26 військовослужбовців Збройних сил України.

За час АТО звання Героя України отримали 26 військових
27 Серпня 2016 9:11Cуспільство,Головне,Статті

Про це у п’ятницю на брифінгу в Києві заявила начальник управління комунікацій та преси Міноборони Оксана Гаврилюк, повідомляє ZIK з посиланням на «Укрінформ».

«Понад 11 тисяч військовослужбовців відзначено державними нагородами. Найвищої нагороди – звання Герой України – удостоєно 26 військовослужбовців», – сказала Гаврилюк.

За її словами, до Дня Незалежності рішенням міністра оборони майже 2,5 тис. військовослужбовців, які сьогодні перебувають на лінії зіткнення, нагороджені відзнаками та цінними подарунками.

Загалом за час проведення АТО державні нагороди та відомчі відзнаки отримали понад 37 тисяч військовослужбовців та працівників Збройних сил України. Понад 15 тисяч осіб нагороджені відзнаками та цінними подарунками Міністерства оборони та близько 11 тисяч – відзнаками начальника Генштабу.

Близько 175 тисяч військовослужбовців та працівників Збройних сил отримали статус учасника бойових дій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.