«Євробачення-2018»: названо представника України

На міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2018», який пройде у травні в столиці Португалії Лісабоні, Україну представлятиме MELOVIN (Костя Бочаров).

«Євробачення-2018»: названо представника України
26 Лютого 2018 14:08Головне,Мультимедіа

Про це свідчать результати голосування членів журі Національного відбору на «Євробачення», а також глядачів, повідомляє Воля Народу.
Бали членів журі (Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов) розподілилися наступним чином:
1 – VILNA
2 – The Erised
3 – KADNAY
4 – LAUD
5 – MELOVIN
6 – TAYANNA

Глядачі (179 тис. голосів) поставили такі оцінки:
1 – The Erised
2 – LAUD
3 – VILNA
4 – TAYANNA
5 – KADNAY
6 – MELOVIN

До слова, у MELOVIN’а – неймовірно численна армія шанувальників в Україні. Вони не тільки активно підтримують свого улюбленця, а й готові на радикальні заходи. Так, під час фіналу суддя Нацвідбору Джамала, яка скоро народить первістка, поскаржилася на те, що отримує смс з погрозами від фанатів Костянтина. Вони в грубій формі попросили члена журі «не повторювати торішніх помилок» (у Нацвідборі в 2017 році судді віддали MELOVIN’у лише 2 бали, багато хто стверджує, що тоді Бочарова просто «злили»).

«Якщо вони хочуть загрожувати, неважливо, скільки їм років. Це – кримінальна відповідальність. Я особисто отримувала смс з погрозами. «Я тебе знайду», «Буду тебе чекати», – поскаржилася вагітна співачка на агресивних прихильників Бочарова.

Таким чином, за загальними результатами голосування, в фіналі українського Національного відбору на «Євробачення-2018» переміг MELOVIN.

«Я не підведу Україну. Обіцяю привезти перемогу», – заявив Костя після оголошення результатів.
Представляти країну на “Євробаченні» MELOVIN буде з піснею Under The Ladder:

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.