ЄC зробить все можливе, щоб уникнути торговельної війни з США – Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Європейський Cоюз зробить все можливе, щоб уникнути торговельної війни зі Сполученими Штатами.

ЄC зробить все можливе, щоб уникнути торговельної війни з США - Меркель
5 Липня 2018 10:38Головне,Світ,Статті

Про це Меркель сказала у середу, виступаючи перед парламентом Німеччини, повідомляє Економічна правда з посиланням на Associated Press.

Адміністрація президента США Дональда Трампа запровадила тарифи на імпорт сталі та алюмінію з ЄС і розглядає питання про те, чи слід накласти додаткові мита на автомобілі та автозапчастини, що може стати болючим ударом для німецької автопромисловості.

«Докладаються всі зусилля для зняття напруги у цьому конфлікті, щоб він не перетворився на реальну війну, але, звичайно, тут є дві сторони», – сказала Меркель парламенту Німеччини, відзначивши, що голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер невдовзі вирушить до США для обговорення цього питання.

Вона додала, що добре функціонування світової економіки залежить від співпраці країн на рівні партнерів, а також поставила під сумнів доцільність вимірювання торговельних надлишків і дефіцитів тільки товарами. За її словаим, якби були включені цифрові послуги, то цілком ймовірно у США було б позитивне сальдо торгового балансу з Європою.

«Враховувати тільки товари і не враховувати послуги – майже старомодно», – сказала вона.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.