Як від львівського сміття «захищається» Полтавщина

Після трагічного випадку на Грибовицькому сміттєзвалищі, туди перестали вивозити сміття.

Як від львівського сміття «захищається» Полтавщина
12 Жовтня 2016 10:59Cуспільство,Головне,Статті

Львівське сміття наробило галасу по всій Україні, зачепивши і Полтавську область. 5 жовтня за повідомленням голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького тверді побутові відходи зі Львова «приїхали» на санкціоноване звалище у Решетилівку, повідомляє Енерголайф.

Задля уникнення подібної ситуації на інших сміттєзвалищах Полтавщини, влада області звернулася до правоохоронців із вимогою забезпечити цілодобовий контроль за переміщенням сміттєвозів з номерними знаками інших областей.

Полтавська обласна рада також повідомляє, що днями львівське сміття «добралося» до Дніпра. Поїзд сміттєвозів до населених пунктів Дніпропетровської області блокують активісти та правоохоронці. Для того, щоб його не скидали на Полтавщині, смітники регіону будуть охороняти. За розпорядженням Олександра Біленького, на Решетилівському сміттєзвалищі почали цілодобове чергування.

Що сталося у Львові і чому львівське сміття тепер мандрує Україною?

Нагадаємо, в кінці травня цього року у Львові, на найбільшому сміттєзвалищі України в селі Великі Грибовичі сталася пожежа. Як повідомляв народний депутат Ігор Васюник на своїй сторінці у соціальній мережі, площа загоряння займала 2 гектари.

На ліквідацію пожежі пішло більше трьох діб. За повідомленням Львівського порталу, 30 травня трапився обвал і під сміттям опинилися пожежники. Протягом доби пошуків під завалами відходів знайшли трьох мертвих рятувальників.

Після трагічного випадку на Грибовицькому сміттєзвалищі, туди перестали вивозити сміття. За повідомленням Львівського порталу, підприємство «АВЕ-Львів», що обслуговує місто, почало «підкидати» відходи до звалищ в області. Але інші смітники також перенавантажені, то ж громади населених пунктів, куди почали звалювати львівські відходи, повстали проти ще більшого забруднення їхніх населених пунктів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.