Вихід Великої Британії з ЄС: яким країнам це вигідно?

Великобританія була ідеологом і найбільшим в ЄС лобістом антиросійських настроїв і політики, важає аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Ірина Івашко.

21741111111
1 Липня 2016 18:03Головне,Світ,Статті

Brexit послабить ЄС як у політичному, так і в економічному, і соціальному плані – однак від нього виграють конкуренти й опоненти об’єднаної Європи. Про це в прямому ефірі «Обозревателя» заявила Ірина Івашко, інформує еizvestia.com.

«У Європі від Brexit (Вихід Великобританії з ЄС. – Ред.) програють усі. Виграють тільки Китай та особливо Росія: їм легше буде домовлятися окремо з кожною країною, та й дезінтеграція ЄС їм на руку», – сказала Івашко.

Експерт також уточнила, що Великобританія була ідеологом і найбільшим в ЄС лобістом антиросійських настроїв і політики.

«Нагадаю, що найжорсткіша позиція щодо санкцій проти Росії була якраз у Великобританії. Франція, меншою мірою Німеччина, завжди ставилися до РФ більш лояльно. І без Британії ЄС може піти на зниження санкційного тиску на Кремль», – підсумувала експерт.

Джерело: Eizvestia.com.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.