Молдова звинувачує Росію у порушенні суверенітету

Маневри у Придністров'ї шкодять врегулюванню ситуації в регіоні, переконана влада країни.

Вибух на сході Туреччини: 3 загиблих, більше 100 поранених
18 Серпня 2016 17:30Головне,Світ,Статті

У середу, 17 серпня, міністерство закордонних справ Молдови звернулося до офіційної Москви із закликом вивести російські війська та озброєння із Придністров’я. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Бюро з реінтеграції, яке діє при уряді Молдови, стурбоване спільними навчаннями «силових структур» Придністров’я та військовослужбовців оперативної групи російських військ. Навчання кваліфікуються як «незаконні та неприпустимі дії на території Молдови».

Влада країни вважає маневри такими, що «підривають наявні механізми підтримання миру» та унеможливлюють врегулювання ситуації у Придністров’ї.

«Міністерство підкреслило необхідність виведення російських військових формувань і озброєння з території Молдови, а також перетворення нинішньої миротворчої операції на багатонаціональну цивільну місію під міжнародним мандатом», – йдеться у заяві міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови офіційному представникові посольства Росії.

Нагадаємо, оперативна група російських військ – об’єднання збройних сил Російської Федерації, яке з 1995 року дислокується на території самопроголошеної «Придністровської молдовської республіки».

Як відомо, наразі у Берліні після дворічної перерви розпочався черговий раунд переговорів щодо врегулювання ситуації у Придністров’ї.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.