Влада не є абсолютною. Апеляційний суд відмовився відновити дію міграційного указу Трампа

Федеральний апеляційний суд США залишив у силі попереднє рішення Окружного суду про припинення імміграційного указу президента Дональда Трампа, яким відразу заборонявся в'їзд громадянам шести мусульманських країн (згодом - п'яти).

Влада не є абсолютною. Апеляційний суд відмовився відновити дію міграційного указу Трампа
26 Травня 2017 10:40Головне,Світ,Статті

Про це повідомляє НВ з посиланням на Bloomberg.

Трамп наполягав на тому, що ця міра необхідна для запобігання можливих терористичних нападів та захисту національної безпеки. Але опоненти в судах вказували, що ця ініціатива може бути спрямована на мусульман.

Суд дійшов висновку, що міркування національної безпеки, на які посилається президент і його радники, є «розпливчастими», а сам указ межує з релігійною дискримінацією.

У постанові говорилося, що, хоча «Конгрес надав президенту широкі повноваження для відмови у в’їзді іноземців, однак влада не є абсолютною».

Раніше Федеральний суд Гаваїв також зупинив дію цього указу. Однак адміністрація Трампа бореться з цим рішенням в окружному апеляційному суді.

Первісна редакція указу змінювалася. Трамп підписав її 6 березн. Тоді з «чорного списку» країн був виключений Ірак.

Нагадаємо, перша версія імміграційного указу Трампа була підписана 27 січня. Крім громадян Іраку, тоді заборона на в’їзд поширювалася також на мігрантів з Ірану, Сирії, Судану, Ємену, Лівії та Сомалі. Окрім того, – на власників грін-карт.

Міжнародні IT-компанії, вчені, світові лідери і ООН засудили імміграційне рішення Трампа.

28 січня Федеральний окружний суд Нью-Йорка призупинив дію указу Трампа про іммігрантів, постановивши не депортувати громадян, які прибули в США за чинною американською візою.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.